GBR 35.8566
PLZ 6.6538
BTC 62608.0595

Старобельчанін завоював медалі на чемпіонаті з пауерліфтингу

6 червня, в місті Харків відбувся Чемпіонат Східної України з пауерліфтингу в федерації WPF-KRAWA. Місто Старобільськ на змаганнях представляв Серебрянський Валентин, який тренується під керівництвом свого батька Серебрянського Віталія.

За підсумком змагань спортсмену вдалося потиснути 155 кілограмів у ваговій категорії 82 кг. і тим самим завоювати два перших місця у вікових категоріях серед юніорів і різного віку (OPEN), так само в абсолютному заліку атлет посів третє місце. Окрему подяку спортсмен висловлює благодійному фонду “За Луганщину”.